Workshop s Martinou

Workshop “Aštánga jóga & jógová terapie II. s Martinou Cifrou Krížikovou” (volné pokračování)

Na podzim přijede již podruhé do Prahy Martina Cifra Krížiková z Bratislavy! Mezi její hlavní učitele patří např. Petri Raisanen, u kterého Martina studuje již mnoho let a asistuje mu na jeho pobytech. Dalším je Eddie Stern nebo Peter Sanson. Více informací o Martině najdete zde: https://shala.sk/martina

První workshop o jógové terapie s Martinou se uskutečnil již na konci června. Tento workshop je volným pokračováním, takže se můžete klidně zůčastnit, i pokud jste se nezúčastnili červnového workshopu.

Ásanová část workshopu je určena všem, kdo chtějí prohloubit svou znalost technického aspektu praxe a lépe porozumět anatomii pozic. Budeme pracovat s variantami pozic a s možnostmi, jak přistupovat k pozicím, které nám nejdou apod. Budeme postupovat podle “terapeutických témat”, tj. budeme část věnovat např. “bolestem zad”, “bolesti kolena” – povíme si, čím vším může být nejčastěji způsobena, na co se ptát, abychom zjistili, o co nejspíše jde, co s tím při praxi jógy atd. Nejde samozřejmě o náhradu kvalitní fyzioterapie, ale mnoho menších potíží nevyžaduje fyzioterapeuta a můžeme si je vyléčit sami (anebo je můžeme vyléčit našim studentům).

Odpolední část bude věnována více vnitřní stránce praxe. Abychom pořád jenom necvičili ásany, povede Martina praxi opakování Ganéšovi mantry, tak jak ji učí Eddie Stern. Kromě toho bude čas na otázky a odpovědi, kdy můžete získat odpovědi k vaší individuální praxi. Obsah se tak může přizpůsobit i aktuálním problémům, které vás v praxi trápí.

Pro koho je workshop určen:

Pro kohokoli, kdo má alespoň minimální zkušenost s Aštánga jógou (případně podobným stylem ásanové praxe). Účast na předchozím workshopu jógové terapie s Martinou je výhodou, ale není nutná.

Kdy a kde:

9. – 10. listopadu 2019
v Yoga Shala Karlín

Harmonogram (na oba dny):

8:30-10:30 Praxe ve stylu mysore
11:00-13:00 Ásany a jógová terapie
13:00-14:00 Pauza na oběd
14:00-14:30 Mantra džapa
14:30-16:30 Základní principy ásanové praxe, modifikace a Q&A
(tento harmonogram je spíše orientační, může se měnit dle aktuální potřeby v průběhu workshopu)

Cena

2500,- Kč (pro potvrzení registrace je třeba uhradit zálohu 1250,-)


Platba a rezervace: Svou registraci potvrdíte platbou 50% ceny na účet 1517039017/3030 . Variabilní symbol: 216. Do zprávy pro příjemce napište prosím “Jogova terapie – <Vaše příjmení>”

Storno podmínky: Po přihlášení na workshop je nutné do 5 pracovních dnů zaplatit zálohu. Pokud nebude částka připsána na účet, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Záloha je nevratná, ale pokud byste se nemohli zúčastnit, můžete převést svu rezervaci na jinou osobu.