On-line kurzy

On-line kurz

Od července 2019 jsem začal dělat i online kurz. Hlavní jsou asi tři body, tak začnou rovnou s nimi:

V praxi to probíhá tak, že jednou týdně máme živý přenos na nějaké téma. Jde o krátké přednášky (plánuju je tak na 20 min), kde postupně probíráme nějaké téma. FB pak umí tato videa uložit, a navíc umožňuje je roztřídit podle jednotlivých témat, a dokonce si můžete odškrtávat, která už máte hotová 🙂

Live vysílání bude každou středu v 19:00 – můžete se připojit a psát otázky apod. Je možné, že nebude vysílání úplně každou středu – to záleží, jak na tom budu s časem. Nic neslibuju 🙂

Témata budou spíš úvodního rázu, ale chtěl otevřít větší šíři témat – mnoho lidí ani neví, co všechno do jógy patřilo a patří, takže máme velké pole, ze kterého lze vybírat. Detailnější věci a pokročilejší témata zůstanou zatím na normální ne-online workshopy.

Přihlásit se do skupiny

NOVINKA: Videa jsou nyní dostupná též na YouTube

Často kladené dotazy

Je možné najít kurz jinde než na Facebooku?
Ano. Protože rozumím těm, co nechtějí mít účet na Facebooku, nahrávám videa též na YouTube na kanál Kořeny jógy.

A v čem se liší obsah na YouTube a na Facebooku?
Videa jako taková jsou totožná. Rozdíl je v tom, že na Facebooku je ještě další obsah spojený s tímto tématem seřazený do curricula (články apod.) a je možné si odškrtávat, co mám splněno. Také tam občas dělám hlasování o dalších tématech apod.

Je nějaký termín, kdy je potřeba se přihlásit?
Není. Do skupiny se můžete přidat kdykoli. Postupně tam budou videa přibývat a žádná by neměla ubývat, takže vám nic neuteče.