Ashtanga Yoga Research

Ashtanga Yoga Research: modifikace & přípravy (18.10. 2019)

Šrí T. Krišnamáčárja ukazuje variantu Matsjéndrásany, která se třeba do aštángových sérií nedostala

Cvičíte Aštánga jógu podle K. Pattabhiho Joise? A narážíte v sérii (první nebo druhé) na nějaké pozice, které pořád ne a ne jít? Chtěli byste vědět jak na ně? V tom případě je tento workshop pravě pro vás 🙂

Aštángové série jsou velice dobře sestavené, ale každý z nás v nich někdy narazí na pozice, které nejdou, ale časem se zlepšují a pak i na pozice, které nejdou vůbec. Často to bývá lotos a jeho varianty, noha za hlavou, kapótásana apod. My se podíváme na to, jak tyto pozice třeba modifikovat, abychom z nich měli přínos a zároveň si mohli zacvičit, i když třeba (zatím) lotos neudělám. A také se hlavně zkusíme zaměřit na to, jak tyto pozice časem udělat. Každá ásana je vlastně kombinací několika pohybů. My ji proto můžeme rozložit na jednotlivé části, každý pohyb nacvičit zvlášť a pak ji zase složit dohromady.

K tomu ještě přidáme nějaké povídání o anatomii a případné otázky a odpovědi.

Pro koho je tento workshop určen

Pokud cvičíte první nebo druhou sérii aštánga jógy (stačí, pokud cvičíte alespoň začátek první série po maríčjásany)

Kdy a kde

Kdy: v sobotu 19.10. 2019
Kde: Yoga Shala Karlín (https://www.yogashala.cz/), Křižíkova 226/16, 186 00, Praha

Program

9:00 – 10:30 mysore (je možné dorazit i v průběhu)
11:00 – 16:30 Workshop (včetně hodinové pauzy na oběd)

Cena

Celý workshop včetně mysore lekce: 1000,-
Samotný workshop bez mysore lekce: 900,-

Platba a rezervace: Svou registraci potvrdíte platbou nevratné zálohy ve výši 500,- Kč na účet 1517039017/3030 . Variabilní symbol: 201. Do zprávy pro příjemce napište prosím “AYR – <Vaše příjmení>”

Storno podmínky: Po přihlášení na workshop je nutné do 5 pracovních dnů zaplatit zálohu. Pokud nebude částka připsána na účet, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Záloha je nevratná, ale pokud byste se nemohli zúčastnit, můžete převést svu rezervaci na jinou osobu.