Rozhovory v podcastech

Za poslední rok jsem měl tu čest být třikrát pozván do nějakého podcastu (nebo něčeho tomu hodně podobného). Každý z těchto tří rozhovorů byl tematicky docela jinak zaměřený, i když se to samozřejmě pořád točilo okolo něčeho jógového. Pokud by někoho tyto rozhovory s mou maličkostí zajímaly, tady jsem jel dal dohromady na jedno místo.

– – –

Nádych – výdych. Joga podcast

Poprvé jsem byl pozván do tohoto slovenského jóga podcastu. Řeč byla hlavně o historii (on vůbec ten rozhovor probíhal dost v chronologickém pořádku :)).

Zde je link na podcast: https://nadychvydych.podbean.com/

– – –

Radio Free Spirit

Martinu Procházkovou možná někteří z vás znají jako organizátorku známého “Prague Spirit Festivalu”. Letos rozjela i takový vlastní podcast (i když přes youtube, tak je to čistě audio). Tohle bylo víc tak o józe v dnešní době. Mnohem akčnější rozhovor a víc témat.

– – –

Inside View

Tohle je nejnovější video rozhovor. Filip Chris Proučil dělá rozhovory se zástupci různých duchovních tradic a já jsem byl pozván právě za jógu. Tím pádem nebyla moc řeč o ásanách, ale víc o Pataňdžalim a sánkhje. Zajímavé to bylo tím, že to byl můj první rozhovor úplně mimo jógovou komunitu.

One Comment

 • Iva Vopěnková

  Milý Davide,

  moc děkuji za seminář Historie jógy v Čechách, na kterém jsme se potkali u Lucky Kōnigové 25.2.

  Bylo by mozné poslat mi prezentaci, kterou jsi promítal? Jen pro mou potřebu, nebudu ji nijak upravovat ani sdílet.

  Děkuji,

  Iva

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *